klevoz.ru страница 1страница 2страница 3
скачать файл
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

у 2012-2013 навчальному році


Протоколи оцінювання навчальних досягнень учнів з базової дисципліни

від 10.02.2013




Відділення:

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

Секція:

Українська література






Прізвище, ім’я по батькові

клас,базова дисц.

заклад, район, місто

Кількість

балів


1.

Авдєєнко Юлія Сергіївна

Українська мова та література

10


Рівненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів № 13,

РМАНУМ


25

2.

Ворожбит Тетяна Маратівна

Українська мова та література

11


Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія"

21,5

3.

Гогой Марія Володимирівна

Українська мова та література

9


Хрінницька ЗОШ
І-ІІІ ступенів Демидівського району

12,75

4.

Гурик Мирослава Юріївна

Українська мова та література

10


Дубровицький навчально-виховний комплекс

"Ліцей – ЗОШ

І-ІІ ступенів"


7,75

5.

Дем'янчук Марина Юріївна



Українська мова та література

11


Біловізька ЗОШ
І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

20,5

6.

Дибач Роман Олегович



Українська мова та література

10


Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка

25

7.

Дулік Діана Ігорівна

Українська мова та література

11


Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

21,25

8.

Жидкова Юлія Сергіївна

Українська мова та література

11


Рівненська ЗОШ
І-ІІІ ступенів № 8

29,5

9.

Єфімчук Світлана Валеріївна

Українська мова та література

9


Млинівська гуманітарна гімназія

17

10

Зборовська Софія Ярославівна

Українська мова та література

11


Володимирецький районний колегіум,

Володимирецький районний будинок школярів та юнацтва



21,25

11

Карпінчук Вікторія Миколаївна

Українська мова та література

11


Ющак Емілія Ростиславівна

23,75

12

Кашпрук Марія Анатоліївна


Українська мова та література

11


Хрінницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району

24,75

13

Керницька Юлія Юріївна

Українська мова та література

11


Рівненський навчально-виховний комплекс"Колегіум" РМАНУМ

29

14

Ковтунович Наталія В'ячеславівна

Українська мова та література

11


Зарічненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія"

25,25

15

Колодич Владислав Олександрович

Українська мова та література

11


Дроздинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів Рокитнівськогго району



17,25

16

Конончук Вікторія Анатоліївна

Українська мова та література

11


Корецького

навчально-виховного комплексу "Школа І-ІІ ступенів –ліцей"



14,75

17

Лопачук Юлія Сергіївна

Українська мова та література

11


Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівсь-кого району

11,75

18

Лук'янчук Наталія Олегівна



Українська мова та літератур

10а


Дерманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" Здолбу-нівського району

28

19

Люшин Павло Юрійович

Українська мова та література

8


Гощанська ЗОШ
І-ІІІ ступенів

15,5

20

Ляхіна Ірина Сергіївна

Українська мова та література

10


Кузнецовська гімназія

23

21

Пасічник Людмила Володимирівна

Українська мова та література

10


Рівненський коледж економіки та бізнесу,

РМАНУМ


7,75

22

Петровська Марія Сергіївна

Українська мова та література

11


Рівненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів № 23,

РМАНУМ


23,25

23

Посільський Дмитро В'ячеславович

Українська мова та література

10


Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району

12,25

24

Руда Людмила Іванівна

Українська мова та література

10


Дерманський навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" Здолбунівського району, РМАНУМ

12,25

25

Свистак Альона Ігорівна



Українська мова та література

10


Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка


21,25

26

Мирончук Юлія Анатоліївна

Українська мова та література

11


Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, РМАНУМ

13

27

Сопронюк Тетяна Михайлівна

Українська мова та література

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегі-ум", РМАНУМ

24,5

28

Тарасюк Тетяна Петрівна

Українська мова та література

10


Рівненський коледж економіки та бізнесу,

РМАНУМ


5,75

29

Цуман Іванна Олегівна

Українська мова та література

9


Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка

14,25

30

Швая Марія Василівна

Українська мова та література

9


Вовчицька ЗОШ І-ІІ ступенів Зарічненсь-кого району

15,5

31

Ярченко Анна Валеріївна

Українська мова та література

11


Великоомелянський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"

27,5




Відділення:

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

Секція:

Світова література






Прізвище, ім’я по батькові

клас,базова дисц.

заклад, район, місто

Кількість

балів


1.

Базаєва Марія Олександрівна

Світова література

9


Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

23

2.

Бондарчук Катерина

Українська мова

11


Здовбицька ЗОШ

І-ІІІ ступенів Здолбунівського району



20

3.

Болбат Юлія Володимирівна

Українська мова та література

11


Хрінницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району

6

4.

Васильчук Зоряна Ігорівна

Світова

Література

8


Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

11

5.

Вовчик Олександр Олегович

Українська мова та література

10


Трипутнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дубровицького району



11

6.

Герук Марина Володимирівна

Українська мова та література

9


Соснівський навчально-виховний комплекс "гімназія – загальноос-вітня школа І ступеня"

24,5

7.

Голуб Юлія Михайлівна

Світова література

11


Городецький навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

10,5

8.

Дейнека Ярина Русланівна

Українська мова та література

10


Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія"

23

9.

Євтушок Катерина Павлівна



Світова

Література

10


Сарненська гімназія

20

10

Могилюк Юрій Петрович

Світова література

11


Квітневська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району

7

11

Павлушенко Марія Вікторівна

Українська мова та література

10


Бугринський навчально-виховний комплекс: ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей

16

12

Стасюк Анна Віталіївна

Українська мова та література

10


Острозька ЗОШ
І-ІІІ ступенів № 1

20,5

13

Худобчук Яна Дмитрівна

Світова література

9


Школа-інтернат
ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей", РМАНУМ

16

14

Човпило Максим

Миколайович



Українська мова та література

10


Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3,

РМАНУМ


16

15

Шевчук Анастасія Михайлівна

Світова література

9


Школа-інтернат
ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей", РМАНУМ

14,5

16

Забужко Катерина Валеріївна

Світова література

9


Школа-інтернат
ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей", РМАНУМ

13



Відділення:

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

Секція:

Російська література
скачать файл


следующая страница >>
Смотрите также:
Клас,базова дисц
320.57kb.
6 клас Тема «Повчальна пропорція» Мета
112.56kb.
Снід ─ загроза людству. 9 клас
1897.44kb.
Урок дослідження з історії України у 8 кл. Тема: Гетьман Пилип Орлик та його Конституція
100.57kb.
Рекомендована література Базова
17.61kb.
Література базова
9.71kb.
Назва установи, організації
38.73kb.
Назва установи, організації
31.5kb.
Українська мова 8 клас
104.18kb.
Іван Багряний Життєвий І творчий шлях письменника. Пригодницький роман «Тигролови». 11-а клас Учитель Малина Г.І
140.79kb.
Нова канцелярія вже давно куплена і чекає своєї години. Збираючи дитину перший раз в перший клас, хочеться покласти в портфель всі канцелярські багатства. Не поспішайте
23.91kb.
Перекладач: Л. Герасимчук Джерело: з книги: Зарубіжна література: Посібник-хрестоматія. 10 клас. Донецьк: тов вкф
39.69kb.