klevoz.ru страница 1
скачать файл
9-Ф

Рейтинговий список абітурієнтів

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Вадовська Ірина Сергіївна

29,5










2.

Яковенко Анастасія Анатоліївна

29,4










3.

Габчак Роман Олегович

28,9










4.

Долюк Наталія Сергіївна

28,0










5.

Глухман Денис Володимирович

27,9










6.

Лісовий Артур Федорович

27,7










7.

Тищенко Анастасія Сергіївна

27,5







Відзн.

8.

Нечипоренко Вадим Сергійович

27,5










9.

Очеретнюк Юрій Володимирович (копії)

27,4










10.

Борівський Сергій Сергійович

27,4










11.

Зорін Денис Русланович

27,0










12.

Кожухівський Дмитро Анатолійович

27,0










13.

Корпало Андрій Володимирович

26,5










14.

Поліщук Маріам Валеріївна

26,4










15.

Вітенко Владислав Вікторович

25,7










16.

Скрипник Олександр Володимирович (копії)

25,3










17.

Дмитрашина Артур Миколайович

24,9










18.

Ільчук Анастасія Андріївна

24,9










19.

Гонтаренко Владислав Валентинович

24,7










20.

Климишена Яна Сергіївна

24,0










21.

Нечипорук Денис Віталійович

23,7










22.

Остапенко Олег Олегович

(копії)



23,7










23.

Мельник Вадим Сергійович

23,2










24.

Горобець Анастасія Вікторівна

22,8










25.

Іскра Дмитро Олександрович

21,8










26.

Мороз Дмитро Вікторович

21,6










27.

Дехтяр Ігор Ігорович

21,6










28.

Марценюк Дмитро Віталійович

21,3










29.

Кутковський Валентин Валентинович

20,6










30.

Шабльовський Богдан Анатолійович (копії)

20,5










31.

Єфременюк Ілона Петрівна

(копії)



20,3










32.

Магдевич Денис Анатолійович

20,2










33.

Головащенко Владислав Григорович

20,0




Ц.н.




34.

Педоренко Ганна Михайлівна

19,9










35.

Харков Михайло Сергійович

18,9










36.

Анохін Павло Олександрович

18,4




Ц.н.




37.

Косоногов Богдан Васильович

18,3










38.

Головатюк Людмила Андріївна

17,1










39.

Постовітюк Марія Вікторівна

16,6










9-Ф

Місця цільового прийому

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Куровська Анастасія Владиславівна

30,2







Відзн.

2.

Радзімовський Анатолій Миколайович

29,6







Відзн.

3.

Майоренко Віктор Ігорович

29,4










4.

Дружкова Мирослава Євгенівна

29,0










5.

Буженко Олексій Анатолійович

29,0










6.

Блажко Юрій Сергійович

28,6










7.

Барський Вадим Сергійович

27,8










8.

Титула Ольга Віталіївна

27,2










9.

Мар’янко Михайло Олександрович

26,1










10.

Короленко Олег Васильович

25,9










11.

Мазур Тимофій Михайлович

25,7










12.

Химич Богдан Олександрович

25,3










13.

Беркун Владислав Вікторович

22,6










14.

Цимбал Віктор Олександрович

22,3










15.

Кагляк Богдан Сергійойвич

20,9













16.

Головащенко Владислав Григорович

20,0










17.

Анохін Пало Олександрович

18,4










9-Ф

Місця цільового прийому

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Куровська Анастасія Владиславівна

30,2







Відзн.

2.

Радзімовський Анатолій Миколайович

29,6







Відзн.

3.

Майоренко Віктор Ігорович

29,4










4.

Дружкова Мирослава Євгенівна

29,0










5.

Буженко Олексій Анатолійович

29,0










6.

Блажко Юрій Сергійович

28,6










7.

Барський Вадим Сергійович

27,8










8.

Титула Ольга Віталіївна

27,2










9.

Мар’янко Михайло Олександрович

26,1










10.

Короленко Олег Васильович

25,9










11.

Мазур Тимофій Михайлович

25,7










12.

Химич Богдан Олександрович

25,3










13.

Беркун Владислав Вікторович

22,6










14.

Цимбал Віктор Олександрович

22,3










15.

Кагляк Богдан Сергійойвич

20,9










16.

Головащенко Владислав Григорович

20,0










17.

Анохін Пало Олександрович

18,4










9-Ф

Рейтинговий список абітурієнтів №1

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Вадовська Ірина Сергіївна

29,5










2.

Яковенко Анастасія Анатоліївна

29,4










3.

Габчак Роман Олегович

28,9










4.

Долюк Наталія Сергіївна

28,0










5.

Глухман Денис Володимирович

27,9










6.

Лісовий Артур Федорович

27,7










7.

Тищенко Анастасія Сергіївна

27,5







Відзн.

8.

Нечипоренко Вадим Сергійович

27,5










9.

Очеретнюк Юрій Володимирович (копії)

27,4










10.

Борівський Сергій Сергійович

27,4










11.

Зорін Денис Русланович

27,0










12.

Кожухівський Дмитро Анатолійович

27,0










13.

Корпало Андрій Володимирович

26,5










14.

Поліщук Маріам Валеріївна

26,4










15.

Вітенко Владислав Вікторович

25,7










16.

Скрипник Олександр Володимирович (копії)

25,3










17.

Дмитрашина Артур Миколайович

24,9










18.

Ільчук Анастасія Андріївна

24,9










19.

Гонтаренко Владислав Валентинович

24,7










20.

Климишена Яна Сергіївна

24,0










21.

Нечипорук Денис Віталійович

23,7










22.

Остапенко Олег Олегович

(копії)



23,7










23.

Мельник Вадим Сергійович

23,2










24.

Горобець Анастасія Вікторівна

22,8










25.

Іскра Дмитро Олександрович

21,8










26.

Мороз Дмитро Вікторович

21,6










27.

Дехтяр Ігор Ігорович

21,6










28.

Марценюк Дмитро Віталійович

21,3










29.

Кутковський Валентин Валентинович

20,6










30.

Шабльовський Богдан Анатолійович (копії)

20,5










31.

Єфременюк Ілона Петрівна

(копії)



20,3










32.

Магдевич Денис Анатолійович

20,2










33.

Педоренко Ганна Михайлівна

19,9










34.

Харков Михайло Сергійович

18,9










35.

Косоногов Богдан Васильович

18,3










36.

Головатюк Людмила Андріївна

17,1










37.

Постовітюк Марія Вікторівна

16,6











9-Ф

Рейтинговий список абітурієнтів №2

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Вадовська Ірина Сергіївна

29,5










2.

Яковенко Анастасія Анатоліївна

29,4










3.

Габчак Роман Олегович

28,9










4.

Долюк Наталія Сергіївна

28,0










5.

Глухман Денис Володимирович

27,9










6.

Лісовий Артур Федорович

27,7










7.

Тищенко Анастасія Сергіївна

27,5







Відзн.

8.

Нечипоренко Вадим Сергійович

27,5










9.

Борівський Сергій Сергійович

27,4










10.

Зорін Денис Русланович

27,0










11.

Кожухівський Дмитро Анатолійович

27,0










12.

Корпало Андрій Володимирович

26,5










13.

Поліщук Маріам Валеріївна

26,4










14.

Вітенко Владислав Вікторович

25,7










15.

Скрипник Олександр Володимирович

25,3










16.

Дмитрашина Артур Миколайович

24,9










17.

Ільчук Анастасія Андріївна

24,9










18.

Гонтаренко Владислав Валентинович

24,7










19.

Климишена Яна Сергіївна

24,0










20.

Нечипорук Денис Віталійович

23,7










21.

Остапенко Олег Олегович

(копії)



23,7










22.

Мельник Вадим Сергійович

23,2










23.

Горобець Анастасія Вікторівна

22,8










24.

Іскра Дмитро Олександрович

21,8










25.

Мороз Дмитро Вікторович

21,6










26.

Дехтяр Ігор Ігорович

21,6










27.

Марценюк Дмитро Віталійович

21,3










28.

Кутковський Валентин Валентинович

20,6










29.

Шабльовський Богдан Анатолійович (копії)

20,5










30.

Єфременюк Ілона Петрівна

(копії)



20,3










31.

Магдевич Денис Анатолійович

20,2










32.

Головащенко Владислав Григорович

20,0










33.

Педоренко Ганна Михайлівна

19,9










34.

Харков Михайло Сергійович

18,9










35.

Анохін Пало Олександрович

18,4










36.

Косоногов Богдан Васильович

18,3










37.

Постовітюк Марія Вікторівна

16,6










38.

Очеретнюк Юрій Володимирович (копії)

27,4










9-Ф

Місця цільового прийому

Напрям підготовки / спеціальність 5. 01020101 «Фізичне виховання»

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст»

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»

за пор.



Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Наявність підстав для вступу поза конкурсом

Наявність підстав для вступу за результатами співбесіди

Наявність права на першочергове зарахування

1.

Куровська Анастасія Владиславівна

30,2







Відзн.

2.

Радзімовський Анатолій Миколайович

29,6







Відзн.

3.

Майоренко Віктор Ігорович

29,4










4.

Дружкова Мирослава Євгенівна

29,0










5.

Буженко Олексій Анатолійович

29,0










6.

Блажко Юрій Сергійович

28,6










7.

Барський Вадим Сергійович

27,8










8.

Титула Ольга Віталіївна

27,2










9.

Мар’янко Михайло Олександрович

26,1










10.

Короленко Олег Васильович

25,9










11.

Мазур Тимофій Михайлович

25,7










12.

Химич Богдан Олександрович

25,3










13.

Беркун Владислав Вікторович

22,6










14.

Цимбал Віктор Олександрович

22,3










15.

Кагляк Богдан Сергійойвич

20,9









скачать файл



Смотрите также:
Конкурсний бал Наявність підстав для вступу поза конкурсом
195.8kb.
Програма тестування для вступу на спеціальність 010105 «Соціальна педагогіка»
216.01kb.
Наявність саундчеку є обов’язковою, мінімальний саундчек групи триває від 30 хвилин. Наявність звукорежесера та відповідального техніка з боку організатора є обов’язковою
12kb.
Тематичний план самостійної поза аудиторної роботи
171.21kb.
Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання за
145.69kb.
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Прикладна лінгвістика»
90.34kb.
Тур І (відбірковий) Завдання туру: відібрати 12 учасників для участі у наступному турі. Питання є спина, а не лежить, Чотири ноги має,а не ходить. (стілець)
40.86kb.
Перед початком використання цього компресора, будь ласка, уважно прочитайте цю інструкцію та збережіть її для використання у майбутньому
86.68kb.
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Технічна електрохімія»
132.74kb.
І. Тести: (за кожну правильну відповідь 1 бал)
29.7kb.
Конкурс­ний бал Наяв­ність права на пер­шочер­гове зараху­вання Реко­мендо­ва­но до зара­хування
558.33kb.
Інформаційне повідомлення про наявність об’єктів комунальної власності для передачі в оренду
28.33kb.