klevoz.ru страница 1страница 2
скачать файл


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР

«МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»
Н А К А З
від 11.06.2012 № 39
м. Київ

Про підсумки проведення

проектного етапу Всеукраїнського інтерактивного

конкурсу «МАН-Юніор»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 785 від 27.08.2010
"Про затвердження Державної соціальної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року", листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.03.2012 № 3.4/9-413 та з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Центром «Обдарованість» при Класичному приватному університеті та Запорізькому технічному ліцеї
у травні 2012 року було проведено проектний етап Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор» (далі - Конкурс).

У Конкурсі взяли участь загалом 216 гуртківців Малої академії наук з АР Крим та 8 областей України, з них у номінації «Історик-Юніор» - 71 учасник, у номінації «Астроном-Юніор» - 15, у номінації «Еколог-Юніор» - 95, у номінації «Технік-Юніор» - 35 учасників.

Протягом кількох місяців учні 5-9 класів надсилали презентації та тези своїх досліджень (проектів) на запропоновані заздалегідь загальні теми. Юні історики (номінація «Історик-Юніор») виконували завдання: «Порівняти передумови та наслідки відміни кріпосного права в Росії та рабства в США, що відбулися 150 років тому». Школярі, які захоплюються фізикою, винахідництвом і технікою, розробляли і конструювали пристрої та прилади з пластикових пляшок за загальним завданням Конкурсу в номінації «Технік-Юніор». Учасники Конкурсу в номінації «Астроном-Юніор» мали завдання самостійно сформулювати і розв’язати оригінальну задачу, використовуючи при цьому фотознімки космічних об’єктів. А юні екологи (номінація «Еколог-Юніор») як і в минулому році продовжили складати мапу України з позначенням несанкціонованих сміттєзвалищ, а також пропонували, як можна використовувати або переробляти пластикові відходи.

Захист проектів відбувався у два тури. У І турі всі матеріали, надіслані учасниками конкурсу, розміщалися на сайті Конкурсу http://man-junior.org.ua для загального ознайомлення та відкритого рейтингового оцінювання.

Після закінчення рейтингового оцінювання Оргкомітет та журі Конкурсу запросили для участі в II турі авторів проектів, які отримали не менше половини балів від максимально можливої їх кількості. Другий тур проходив у вигляді оn-linе захисту проектів за допомогою програми ореn-mееtіng. Усі учасники Конкурсу, які захищали свої проекти, мали можливість спілкуватися з членами журі, а також з іншими учнями під час доповіді та дискусії.

До організації та проведення Конкурсу були залучені науково-педагогічні працівники Класичного приватного університету, Запорізького національного університету, Національного центру «Мала академія наук України» та досвідчені вчителі.

Відповідно до рішення журі Конкурсу

НАКАЗУЮ:


  1. Затвердити списки переможців та учасників проектного етапу Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор-2012» в номінаціях «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор» та «Технік-Юніор» (додатки 1 - 4).

  2. Відзначити подяками Національного центру «Мала академія наук України» наукових керівників, які підготували призерів проектного етапу Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор-2012», що отримали дипломи І та II ступенів (додаток 5).

  3. Довести до відома керівників обласних територіальних відділень МАН про результати проведення проектного етапу Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор-2012».

  4. Розмістити наказ на сайті Національного центру «Мала академія наук України».

  5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора
    Пещеріну Т.В.

Директор О.В.Лісовий
Додаток 1

до наказу Національного центру

«Мала академія наук України»

від 11.06.2012 № 39

Список призерів та учасників конкурсу «МАН-Юніор»

в номінації «Астроном-Юніор»







Автор(и) проекту

Диплом

Клас

Навчальний заклад

Керівник(и) проекту

1

Макарова Єлизавета Олександрівна

I

9

навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 3» м. Сімферополя Автономної Республіки Крим

Макаров Олександр Васильович

2

Макарова Марія Олегівна

I

9

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» Автономної Республіки Крим «Шукач»

Шац Наталія Владиленівна

3

Филипов Сергій Андрійович

II

8

Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сімферопольського району, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Кичижиєва Марина Валеріївна

4

Верба Андрій Валентинович

II

6

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Сиваш Юлія Олексіївна

5

Сиваш Олександр Олександрович

II

9

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Сиваш Юлія Олексіївна

6

Терлекчи Сеитягія Амедович

III

8

навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» № 10 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Кичижиєва Марина Валеріївна

7

Петренко Микита Олексійович

III

9

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

8

Подсєвалова Анастасія Миколаївна

уч.

9

Добропільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад» Донецької області

Дудушко Елла Валентинівна

9

Верба Єгор Юрійович

уч.

9

гімназія № 18 м. Донецька

Лашко Ольга Ігорівна

10

Бірюкова Діана Вадимівна

уч.

9

гімназія № 11 м. Сімферополя АР Крим

Макаров Олександр Васильович

11

Смєкалєнкова Таїсія Володимирівна

уч.

11

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

12

Рєзниченко Яна Романівна

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

13

Бєлькова Анна Олександрівна

уч.

10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

14

Степанова Юлія Сергіївна

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

15

Назарова Діана Едуардівна

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

Додаток 2

до наказу Національного центру

«Мала академія наук України»

від 11.06.2012 № 39


Список призерів та учасників конкурсу «МАН-Юніор»

в номінації «Еколог-Юніор»







Автор(и) проекту

Диплом

Клас

Навчальний заклад

Керівник(и) проекту

1

Качур Василь Михайлович

I

8

Тросницька ЗОШ I-II ступенів Виноградівського району Закарпатської області

Ігнатишин Василь Васильович

2

Сергієнко Катерина Євгенівна

I

6

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Донецької області

Климова Ольга Анатоліївна

3

Учнівський колектив НВО № 25 (37 учасників)

I

5-11

навчально–виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» м. Кіровограда

Романова Майя Миколаївна, Тикул Ольга Андріївна

4

Гурток «Екологічне краєзнавство» (40 учасників)

II

3-11

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Донецької області

Климова Ольга Анатоліївна

5

Собчук Андрій Олександрович

III

7

Добропільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад» Донецької області

Саранча Ірина Василівна

6

Учнівський колектив НВК № 10 (10 учасників)

III

5-9

НВК № 10 м. Хмельницького

Юхимович Оксана Антонівна

7

Гайдук Ганна Андріївна

уч.

8

Добропільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів–дошкільний навчальний заклад» Донецької області

Броваренко Світлана Владиславівна

8

Учнівський колектив Стрижавської ЗОШ

уч.

5-10

Стрижавська ЗОШ I-III ступенів Вінницької області




9

Капля Андрій Сергійович

уч.

10

Покровська ЗОШ I-III ступенів Артемівського району Донецької області

Пащенко Людмила Іванівна

10

Тутова Дар’я Олексіївна

уч.

8

Запорізький технічний ліцей

Яковенко Ірина Семенівна

11

Удалова Марія Вадимівна

уч.

8

Запорізький технічний ліцей

Яковенко Ірина Семенівна

Додаток 3

до наказу Національного центру

«Мала академія наук України»

від 11.06.2012 № 39

Список призерів та учасників конкурсу «МАН-Юніор»



в номінації «Технік-Юніор»




Автор(и) проекту

Диплом

Клас

Навчальний заклад

Керівник(и) проекту

1

Зотов Ілля Едуардович

I

5

НВК «Школа-ліцей» № 3 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Козбан Людмила Олександрівна

2

Макарова Єлизавета Олександрівна

I

9

навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 3» м. Сімферополя АР Крим

Макаров Олександр Васильович

3

Болдурат Вадим Вадимович

I

8

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Сиваш Юлія Олексіївна

4

Кулик Анастасія Ігорівна

I

9

Якушинецька ЗОШ I-III ступенів-гімназія Вінницької області

Чистякова Ніна Миколаївна, Васильєва Анна Вікторівна

5

Шеломєнцев Анатолій Андрійович

II

5

загальноосвітня школа смт. Научного Бахчисарайського району АР Крим

Макаров Олександр Васильович

6

Базюк Володимир Володимирович

II

5

загальноосвітня школа смт. Научного Бахчисарайського району АР Крим

Макаров Олександр Васильович

7

Верба Андрій Валентинович

II

6

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Сиваш Юлія Олексіївна

8

Коломієць Віталій Ігорович

II

11

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

9

Шилов Микита Сергійович

III

5

Красноперекопська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 АР Крим

Ганошенко Олена Миколаївна

10

Шилов Михайло Сергійович

III

3

Красноперекопська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 АР Крим

Ганошенко Олена Миколаївна

11

Зєнин Олег Ігорович

III

7

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Козбан Людмила Олександрівна

12

Бірюкова Діана Вадимівна

III

9

школа-гімназія № 11 м. Сімферополя АР Крим

Макаров Олександр Васильович

13

Сиваш Олександр Олександрович

III

9

Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Сиваш Юлія Олексіївна

14

Дворницький Олександр Олегович

III

10

Якушинецька ЗОШ I-III ступенів-гімназія Вінницької області

Чистякова Ніна Миколаївна, Васільєва Анна Вікторівна

15

Якименко Андрій Володимирович

III

10

Якушинецька ЗОШ I-III ступенів-гімназія Вінницької області

Чистякова Ніна Миколаївна, Васильєва Анна Вікторівна

16

Свєтлов Михайло Костянтинович

уч.

9

Запорізький технічний ліцей

Баглер Ігор Олегович

17

Лисанюк Марія Володимирівна

уч.

5

Красноперекопська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 АР Крим

Ганошенко Олена Миколаївна

18

Соломянік Олександр Ігорович

уч.

5

Красноперекопська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 АР Крим

Ганошенко Олена Миколаївна

19

Малачинський Олександр Олександрович

уч.

9

Новокарлівська ЗОШ I-III ступенів Пологівського району Запорізької області

Єфіменко Дмитро Васильович

20

Петик Віктор Вікторович

уч.

10

Новокарлівська ЗОШ I-III ступенів Пологівського району Запорізької області

Єфіменко Дмитро Васильович

21

Агєєв Артур Дмитрович

уч.

7

ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Зудилина Людмила Кирилівна

22

Пефті Дмитро Володимирович

уч.

11

Запорізький технічний ліцей

Кенєва Ірина Петрівна

23

Клименко Олег Ігорович

уч.

7

гімназія № 1 м. Сімферополя, Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» АР Крим «Шукач»

Козбан Людмила Олександрівна

24

Куртєва Ірина Сергіївна

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

25

Кравченко Олена Олександрівна

уч.

10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

26

Покормляк Аліса Олегівна

уч.

10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

27

Астахова Євгенія Романівна

уч.

10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

28

Сергієнко Валерія Ігорівна

уч.

10

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

29

Филюшин Даниїл Ігорович

уч.

11

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

30

Назарова Діана Едуардівна

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

31

Чернов Леонід Ігорович

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

32

Іващенко Данило Богданович

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

33

Іноземцев Роман Олегович

уч.

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Донецька

Скляр Лариса Анатоліївна

34

Остапюк Олександр Сергійович

уч.

10

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пологівського району Запорізької області

Чепель Юрій Васильович

35

Колєснікова Тетяна Михайлівна

уч.

9

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пологівського району Запорізької області

Чепель Юрій Васильович
скачать файл


следующая страница >>
Смотрите также:
Наказ №39 м. Київ Про підсумки проведення проектного етапу Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «ман-юніор» Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №785 від 27. 08. 2010
435.28kb.
Наказ №292/3585 Про затвердження Інструкції про порядок передачі документації та здійснення державної експертизи з енергозбереження на виконання п. 4 постанови Кабінету Міністрів від 15 липня 1998 р. №1094
1029.77kb.
Наказ №26 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
589.24kb.
Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків І торгівлі України від 8 липня 1996 року n 369 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
147.06kb.
Наказ №332 м. Миколаїв Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2012/2013 році
71.16kb.
Прилуцькаміськарада
56.17kb.
Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення стандартів адміністративних послуг
137.67kb.
Розпорядження " 03 " 10 2011 р. №651-р Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28. 03. 2005 №116-р
38.4kb.
Наказ №1241 Про затвердження персонального складу предметних експертних комісій Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів
304.33kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"
25.65kb.
Наказ №1340 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 грудня 2008 р за №1152/15843 Про затвердження Порядку атестації інструкторів, які здійснюють спеціальну або спеціалізовану підготовку моряків
172.29kb.
Рішення №141-6-vi 20 січня 2011 року м. Ірпінь Про затвердження форми Типового договору оренди земельної ділянки по м.Ірпінь
152.04kb.