klevoz.ru страница 1страница 2
скачать файл
Результати

ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови у 2008-2009 навчальному році





ПІБ учня

Повна назва навчального закладу

Кіль кість балів

9 клас

Голосіївський район

1

Марущак Олексій Юрійович

Ліцей № 241

66

2

Гладун Дарина Валеріївна

УФМЛ КНУ

79

3

Саббач Марія Еліасовна

СШ № 15

78

Дарницький район

1

Якименко В’ячеслав В’ячеславович

Гімназія№315

89

2

Пролеєв Ілля Сергійович

Гімназія №315

97

3

Веселовська Валерія Валеріївна

Гімназія №290

71

4

Гавриленко Євген Юрійович

Слов’янська гімназія

74

5

Годун Ксенія Олександрівна

Скандинавська гімназія

63

6

Литвинюк Анастасія Вікторівна

ліцей «Інтелект»

124

7

Ланін Гліб Володимирович

ліцей «Інтелект»

117

8

Сюй Джульєтта Шенцаївна

ліцей «Інтелект»

118

9

Пєршина Аліна Михайлівна

Ліцей МАУП

63

Деснянський район

1

Подольська Дар’я Єгорівна

гімназія "Києво-Могилянський колегіум"

50

2

Каневська Софія Юріївна

гімназія "Києво-Могилянський колегіум"

64

3

Тохтамиш Анастасія Олександрівна

гімназія "Києво-Могилянський колегіум"

72

4

Юхименко Віталій Миколайович

гімназія "Троєщина"

62

5

Бубліченко Вікторія Вікторівна

гімназія "Троєщина"

75

6

Дехтяренко Ольга Юріївна

ЗНЗ "Співтворчість"

79

Дніпровський район

1

Фесенко Андрій Костянтинович

Русанівський ліцей

80

2

Верьовкін Гліб Костянтинович

Русанівський ліцей

74

3

Дудка Гліб Ігорович

Русанівський ліцей

106

4

Вітюк Арсеній Сергійович

Русанівський ліцей

93

5

Литвиненко Наталія Сергіївна

гімназії № 30 "ЕкоНад

55

6

Сідорук Євген Сергійович

гімназії № 30 "ЕкоНад

53

7

Євдоченко Владислава Андріївна

гімназії № 30 "ЕкоНад

53

8

Молодкін Олександр В’ячеславович

гімназії № 30 "ЕкоНад

73,5

9

Рябініна Лілія Олегівна

СШ № 125

87

10

Руда Олександра Юріївна

СШ № 125

85,5

11

Кабанова Інна Олегівна

СЗШ № 128

66,5

12

Кисіль Андрій Сергійович

Гімназія № 191

96

13

Андрієнко Катерина Володимирівна

Гімназія № 191

106

14

Антіпов Іван Олегович

СШ № 246

75

15

Шевцова Анастасія Ігорівна

Український колеж ім.В.Сухомлинського (СШ № 272)

77

16

Чеберяк Артем Віталійович

Гімназія № 183 «Фортуна»

57


Оболонський район

1

Чурікова Катерина Єгорівна

Гімназія № 143

109

2

Гаврилюк Валерія Олександрівна

Гімназія № 143

100,5

3

Прокопенко Олександра Олегівна

Гімназія № 143

106,5

4

Ярцева Надія Володимирівна

Гімназія № 143

112,5

5

Панова Марія Геннадіївна

СШ № 211

75

6

Куса Ілля Маналович

СШ № 211

69,5

7

Королюк Віталій Юрійович

СШ № 211

80,5

Печерський район

1

Васильєва Владислава Володимирівна

Кловський ліцей №77

76,5

2

Кущак Вікторія Едуардівна

Кловський ліцей №77

92

3

Мартинишин Аліна Ігорівна

Кловський ліцей №77

89

4

Романовська Софія Сергіївна

Кловський ліцей №77

65

5

Дралова Христина Євгенівна

Кловський ліцей №77

77

6

Ходирєва Аліна В’ячеславівна

Кловський ліцей №77

69

7

Ковтун Анастасія Андріївна

Кловський ліцей №77

80

8

Мироненко Сергій Сергійович

Кловський ліцей №77

82

9

Пуришев Олег Ігорович

Кловський ліцей №77

84

10

Мельник Юрій Олегович

Кловський ліцей №77

69,5

11

Ковальський Микита Миколайович

Кловський ліцей №77

104,5

12

Людвіченко Ганна Віталіївна

УГЛ

65

13

Макаров Владислав Олегович

УГЛ

80

14

Погорєлов Ростислав Вадимович

СЗШ № 89

82

15

Кондратюк Владислав Валерійович

Гімназія «Консул»№ 86

71,5

Подільський район

1

Літковська Анна Олександрівна

Ліцей «Поділ» № 100

80

2

Молодик Діана Володимирівна

Ліцей «Поділ» № 100

81

3

Соколов Ілля Олександрович

МШ «Меридіан»

84

4

Клименко Вікторія Олександрівна

СЗШ №3

72

Святошинський район

1

Фісун Анастасія Володимирівна

Гімназія «Академія»

85

2

Рогов Тарас Дмитрович

Гімназія «Академія»

77

3

Бушанська Віра Миколаївна

СШ № 197

86,5

4

Ткачинський Олександр Олександрович

Гімназія східних мов № 1

73,5

5

Камоліна Юлія Володимирівна

СЗШ № 35

67

Солом’янський район

1

Філатов Артем Андрійович

гімназія № 178

81,5

2

Глотова Єлизавета Ігорівна

гімназія № 178

74

3

Лось Юрій Андрійович

гімназія № 178

82

4

Чебатарьова Анастасія Олександрівна

Авіа космічний ліцей НАУ

75

5

Сидоренко Валентин Сергійович

СШ № 173

89

6

Рубанік Наталія Володимирівна

СШ № 173

73

7

Нікітіна Дар’я Сергіївна

СШ № 159

59

8

Ткаченко Наталія Віталіївна

Гімназія № 177

59

9

Стукальський Віталій Володимирович

Технічний ліцей НТУ «КПІ»

81

10

Голтвяниця Ірина Костянтинівна

СШ № 115

85

Шевченківський район

1

Кириченко Катерина Андріївна

СШ №155

86

2

Бойко Марина Валеріївна

СШ №155

98

3

Бабко Валерія Володимирівна

СШ №155

83

4

Ло Катерина Зангівна

Гімназія № 153

84

10 клас

Голосіївський район

1

Аблєсімова Катерина Андріївна

СШ № 92

88

2

Балобан Кристина Ігорівна

СШ № 92

76

3

Горелік Андрій Михайлович

СШ № 92

86

4

Демченко Наталія Леонідівна

СШ № 92

76,5

5

Загородня Олександра Сергіївна

СШ № 92

87

6

Кравець Станіслав Дмитрович

СШ № 92

86

7

Савелій Сергій Сергійович

СШ № 92

78,5

8

Соколов Ігор сергійович

СШ № 92

90

9

Ширай Олексій Олексійович

СШ № 92

76

10

Казанець Олена Іванівна

СШ № 112

81

11

Криловська Катерина Махбубовна

Гімназія № 59

36

12

Ткач Ярослава Ігорівна

УФМЛ КНУ

ім. Т. Шевченка



60,5

Дарницький район

1

Кітцман Анна Ігорівна

Скандинавська гімназія

109

2

Рогозіна Олена Олександрівна

Скандинавська гімназія

92

3

Кротюк Квітослава Олександрівна

Гімназія№315

95

4

Омельянович Олеся Тарасівна

СЗШ №296

99

5

Пісна Ганна Андріївна

Ліцей «Наукова зміна»

81
скачать файл


следующая страница >>
Смотрите также:
Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2008-2009 навчальному році
513.38kb.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів Комінтернівського району
48.83kb.
Завдання II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2010 рік 7 клас
61.24kb.
Завдання ІІ (районного) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2010–2011 н р
57.98kb.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки серед учнів Комінтернівського району Місце проведення хзош №20 Дата проведення 21 листопада 2010 року
93.66kb.
Наказ №26 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
589.24kb.
Iii-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології з екологією Черкаси 2009 Теоретичний тур
55.52kb.
Завдання для ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2011 – 2012 н р. 7 клас
106.63kb.
Наказ №289 м. Костянтинівка Про проведення другого (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році
51.63kb.
Інформація про підсумки ХII обласного огляду конкурсу робіт учнівської молоді " Топоніміка й історія освіти рідного краю" у 2012-2013 навчальному році № пп
136.69kb.
Згідно з наказом управління освіти та науки Одеської міської ради від 23. 11. 2011 р. №606 Про проведення ІІ міського туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у м
34kb.
І. Тестові завдання (15 б.)
47.85kb.